De coronadagboeken van Edgard Eeckman
Geschreven door Edgard Eeckman
  • 3139 keer bekeken
  • minuten leestijd
  • Reacties

18 mei 2020 Edgard's remedie tegen ergerlijk gedrag tijdens de coronacrisis (en daarbuiten) in de vorm van een nieuw eigen lied
Als communicatiemanager van het UZ Brussel​ zitten Edgard Eeckman en zijn communicatieteam dicht bij de praktijk van het coronagebeuren. Zeer intensief en in real time communiceren ze intern en extern met uiteenlopende doelgroepen. Edgard vergast ons op reflecties over de coronacrisis vanuit een communicatieperspectief.
Edgard's remedie tegen ergerlijk gedrag tijdens de coronacrisis (en daarbuiten) in de vorm van een nieuw eigen lied
De coronadagboeken van Edgard Eeckman
Edgard Eeckman is dr in media en communicatie. Hij was gastprofessor aan diverse onderwijsinstellingen, publiceerde boeken over communicatie en communicatie in de zorg. Hij heeft het concept ‘patient empowerment’ in onze gezondheidszorg op de kaart gezet. Edgard schrijft ook fictie en staat op het podium met eigen cabareteske theaterprogramma’s.
Websites:
www.edgard.be
www.patientempowerment.be
_Edgard Eeckman Lid van de humanistische denktank Kwintessens
Meer van Edgard Eeckman

_Recent nieuws

Bekijk alle nieuwe berichten

_Populair nieuws

Bekijk meer populair nieuws